KONST / Litografier / Färglitografi 15763556
nr 1576 3556
Jean-Louis Forain
(1852-1931), Frankrike
"Etude de nos, de dos". Mongramsignerad i tryck. Färglitografi. Bladets mått: 18x28, yttermått inklusive ram: 37x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:30:09
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Jean-Louis Forain
Läs mer om Jean-Louis Forain